سومین جلسه ستاد ساماندهی مشارکت های مردمی درپیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان چایپاره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره سومین جلسه کارگروه ساماندهی مشارکت های مردمی (تشدید فعالیت های محله محور -کمیته تامین ؛ توزیع و پشتیبانی ) به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندار و حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه ؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان واعضای جلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بنا به این گزارش دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان درجلسه ساماندهی مشارکت های مردمی در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان از همراهی و تلاش همه اقشار مردم، خیرین و گروه های جهادی در مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد.

دکتر محمدی در ادامه  گفت : نمونه های بارز مشارکت از سوی مردم برای مقابله با این بیماری صورت گرفته اما نیاز داریم تا این مشارکت های مردمی با دستور العملها در قالب کمیته های ویژه  ساماندهی شوند و برای ارائه هرچه بهتر خدمات ستاد، کمک های جمع آوری شده باید هدفمند و هماهنگ با ستاد باشد تا برای نیازهای اولویت دار هزینه شود.

وی درادامه ازتوزیع ۷۰۰ بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند خبر داد و گفت: باید تمرکز اصلی کمک به خانوارهای نیازمند را برای ایام ماه مبارک رمضان قرار دهیم.

ایشان همچنین درادامه همکاری ؛ پرهیز از موازی کاری و انسجام بخشیدن به تلاشهای مردمی را از جمله اهداف تشکیل کمیته ساماندهی مشارکت های مردمی خواند و گفت: با اهتمام جمعی بر این بیماری نیز فائق می آییم.

درادامه حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان گفت: در این شرایط سخت عده‌ای از مردم با سختی زیاد معیشت خود را سپری می‌کنند و به لحاظ اقتصادی در تنگنا هستند به همین سبب رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در کشور فرصتی برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه فراهم کرده تا در این روزهای سخت هم در کنار آنها باشیم.