به مناسبت آغاز هفته سلامت سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی آغاز هفته سلامت را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به مناسبت آغاز هفته سلامت سعید شکورزاده  فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی آغاز هفته سلامت را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“وَ مَن اَحیاها فَکانما اَحیا الناسِ جَمیعا”
 بدون تردید سلامت پیش نیاز جامعه سالم، پویا و بسترساز رشد و توسعه فراگیر کشور است.

هفته سلامت فرصت مغتنمی برای بیان اهمیت حوزه سلامت و نقش آن در رشد و بالندگی کشور و همچنین توانمندی‌ها و دستاورد‌های این حوزه است؛ بی شک زحمات فداکارانه و تلاش جهادی همه دست اندرکاران بخش سلامت در پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در جبهه سلامت ستودنی است.

زحمات و تلاش های مجموعه بهداشت و درمان چایپاره، در شرایط سخت کرونایی، در تاریخ این شهر ماندگار خواهد شد و مطمئنا اجر دنیوی و اخروی آن نزد خداوند متعال محفوظ و برقرار است.

اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های ارزنده همه دست اندرکاران بخش سلامت کشور به ویژه شهرستان چایپاره ، آغاز هفته سلامت را به همه مردم شریف شهرستان چایپاره و دست اندرکاران حوزه های مختلف بخش بهداشت و درمان و همه عزیزانی که در حفظ سلامت مردم نقش دارند، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، سعادت، سربلندی، بهروزی و توفیق روزافزون یکایک این عزیزان را مسئلت می نمایم

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره