گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس1402

 همزمان با روز جهانی قدس در سراسر کشور مردم مومن و ولایی شهرستان چایپاره نیز به خیابان ها آمدند تا پای مظلوم و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین بایستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ پیش از ظهر امروز 1402/01/25 بار دیگر در راستای حمایت از آزادی قدس و سرزمین‌ فلسطین از اشغال رژیم صهیونیستی با شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» حمایت همه جانبه خود را در دفاع از مستضعفین و مقابله با استکبار جهانی نشان دادند.

جمعه 25 فروردین1402 راهپیمایی روز جهانی قدس مقارن با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان چایپاره با حضور فرماندار ، حجت السلام والمسلمین رسول جمشیدی امام جمعه   ، اعضای شورای تأمین، شورای اداری ،شخصیت های سیاسی، فرهنگی، متنفذین مردمی و اجتماعی ، کارمندان ، دانشجویان، جوانان و زنان ، نیروهای نظامی و انتظامی ، بسیجیان ، اقشار مختلف مردم ولایی ، انقلابی ، مومن و روزه دار به ویژه جوانان و نوجوانان دهه سوم و چهارم  انقلاب شهرستان چایپاره برگزار شد.

مراسم راهپیمایی با سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چایپاره و قرائت قطعنامه و با شعارهای الله اکبر و خامنه ای رهبر حاضرین به پایان رسید .

جمعه 25 فروردین 1402