جلسه هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چایپاره برگزارشد.

جلسه هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندارو با حضور نجاتی دادستان ودیگر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو با آرزوی قبولی طاعات وعبادت در ماه مبارک رمضان به ماهیت جلسات هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اشاره و گفت؛ با توجه به اهمیت مبارزه با مواد مخدر و بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری که مواد مخدر جزء آسیب های اجتماعی است  ضروری است که جلسات در سطح شهرستان بطور منظم برگزار شود و کمیته های مورد نظر گزارشات خود را ارئه نمایند تا بتوانیم قسمتی از مشکلات را حل کنیم.

فرماندار چایپاره در ادامه بحث ایجاد کلینیک ترک اعتیاد در شهرستان اشاره و افزود، شبکه بهداشت درمان اقدامات وپیگیریهای لازم را درخصوص ایجاد کلینیک ترک اعتیاد در شهرستان انجام دهد و گزارش اقدامات صورت گرفته در این خصوص را به فرمانداری گزارش دهد محمدی ایروانلو در ادامه گفت، انتظار می رود که در خصوص آگاه سازی بیشتر در خصوص مشکلات مواد مخدر ازظرفیت های  پایگاههای بسیج شهرستان نیز برای برنامه های آموزشی استفاده شود تا بتوانیم بیشتر از همیشه پیشگیریهای لازم را درخصوص این بلای خانمان سوز انجام دهیم.

 درادامه جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان گفت، با تلاشهای اعضاء و برنامه ریزی های مداوم  سال گذشته عملکرد خوبی  در سطح شهرستان داشیم امیدوارم که درسال 98 نسبت به سال گذشته گامی موثر به جلو داشته باشیم و کمیته ها هم نسبت به فعالیت خود اقدام وبرنامه ریزی مناسبی انجام دهند.

همچنین در این  جلسه بعد از بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات مبارزه با مواد مخدرشهرستان ، سهمیه دستگاهای مربوطه برای معرفی افراد معتاد به کمپ مشخص گردید.