اولین جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان چایپاره برگزارشد.

اولین جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان چایپاره برگزارشد.
بنابه گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، اولین جلسه شورای هماهنگی ورزش هماهنگی به ریاست محمدی ایروانلو وباحضور چمن گلی مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان، هئیت همراه و اعضای شورای ورزش شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بنابه این گزارش محمدی ایروانلو در این جلسه با اشاره به مشکلات حوزه ورزش در شهرستان گفت  چایپاره سالن ورزشی مناسب برای میزبانی از مسابقات مهم استانی وکشوری را ندارد و خواسته مردم این است که برای شهرستان یک سالن 2هزار نفری احداث گردد وی همچنین با اشاره به نبود خانه جوان درشهرستان و زمین موجود برای احداث آن  از اداره ورزش وجوانان  استان  خواست نسبت به احداث آن اقدام نماید.
در ادامه جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان به زمین 5/7 هکتاری آماده تحویل به اداره ورزش وجوانان اشاره کرد وگفت  ضروری است اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام قانونی برای تحویل زمین را انجام دهد که این اقدام  بسیاری از مشکلات موجود در مورد کمبود فضای ورزشی در شهرستان را جبران خواهد کرد .


در ادامه جلسه چمن گلی مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار چایپاره و اعضای شورای ورزش گفت، همیشه با دست پر در شهرستان چایپاره حضور یافته ام و تمامی تلاش خود را برای بهبود وضع موجود ورزش این شهرستان انجام خواهم داد وی در ادامه گفت ما برای اینکه بتوانیم در امر ورزش موفق باشیم بایدهئیت های ورزشی و مربیان خود را به روز کنیم ورزش شهرستان باید آکادمیک باشد دیگر روشهای سنتی در ورزش جوابگو نمی باشد.
در ادامه مدیرکل ورزش وجوانان استان افزود، باشگاههای که فاقد مجوز قانونی و مربیگری هستند پلمب می شود اگراتفاقی برای یکی ازورزشکاران در این اماکن رخ دهد چه کسی جوابگو خواهد بود همچنین چمن گلی در پایان به سخنان محمدی ایروانلو اشاره کرد گفت تمامی تلاش خود را خواهم کرد تا مشکلات این شهرستان حل گردد.