برگزاری جلسه شورای اقامه نماز شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، جلسه شورای اقامه نماز به ریاست سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی پور، مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی ، دبیر و اعضای شورا با هدف تشریح فعالیت های ستاد اقامه نماز و شیوه اجرا در سطح شهرستان برگزار شد.

در این جلسه شکورزاده فرماندار شهرستان ضمن بیان اهمیت نماز اظهار داشت: از کلیه امکانات و توان شهرستان در جهت توسعه و ترویج فرهنگ معنوی نماز استفاده کرده و خواهیم کرد، لذا تلاش شده تا در سطح ادارات و ارگان ها با فراهم نمودن زمینه لازم در خصوص اقامه نماز جماعت در وقت فضیلت آن به نحو شایسته اقدامات لازم صورت پذیرد.

مقام عالی دولت در ادامه بر پاکیزه، زیبا، آرامبخش و رغبت‌انگیز بودن مساجد و همچنین بر ترویج معارف نماز و نحوه شیوه های هنری در رسانه های تصویری تاکید نمود.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی پور مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی نیز در خصوص اهمیت و جایگاه فریضه الهی نماز و پرستش خدای یکتا و ذکر و یاد خالق هستی، برکات انجام این واجب و نیز راه های تبلیغ و گسترش و تعمیق نماز مطالبی را به سمع و نظر حاضرین رساند.

در پایان دبیر شورا به بررسی مصوبات جلسه گذشته و همچنین به وضعیت شرایط فعلی نمازخانه های بوستان های شهری و ایجاد مسجد بین راهی اشاره داشتند.