برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره، جلسه شورای فرهنگ عمومی با محوریت بررسی مصوبات جلسات قبل و برنامه ریزی سیزد آبان با حضور سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره به همراه حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان و اعضای شورای فرهنگ عمومی در سالن کتابخانه عمومی شهید مفتح برگزار شد

فرماندار شهرستان.چایپاره با اشاره به اینکه مراسم 13آبان امسال بایستی با وحدت و انسجام خاصی برگزار شود گفت: تمامی ارگان ها باید از نهایت ظرفیت خود در ایجاد فضای نشاط و پرشور در جهت برگزاری هر چه باشگوه تر مراسم سیزده آبان استفاده نمایند.

شکورزاده افزود با وجود مردم متعهد، بصیر، آگاه و انقلابی ، استکبار جهانی هرگز به اهداف خود نخواهد رسید و تمام توطئه ها و نیرنگ های دشمنان نقش بر آب می شود.

وی همچنین اظهار داشت در سایه هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب و حضور همیشگی و آگاهانه مردم ایران اسلامی، روز به روز عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی افزایش می یابد.

شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ابراز داشت بار دیگر دانش آموزان، دانشجویان و نسل های جدید راه و آرمان شهدا به ویژه شهدای دانش آموز و دانشجو را استمرار خواهند بخشید .

در پایان نیز حاضرین به بیان نکته نظرات خود در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر سیزده آبان ماه پرداختتد.