دیدار سپاهیان؛ بسیجیان واعضای شورای تامین شهرستان با امام جمعه درچایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره در اولین روز از دهه مبارک فجر، پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و مسئولین شهری با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

  دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان باتبریک دهه مبارک فجر گفت: تمامی انقلاب های هم عصر به نوعی با شکست یا تغییر مسیر مواجه شده اند در حالی که انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشست و با موفقیت مسیر رشد و تکامل خود را طی کرد و علت آن وحدت مردم حول ولایت فقیه بود.

وی درادامه بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران، تحول عظیم معنوی در جهان به وجود آورده و باعث بیداری مسلمانان اقصی نقاط جهان شده است که دشمن به خاطر همین تلاش دارد این انقلاب را با چالش مواجه کند.

و در ادامه ازمردم شهرستان خواست با حضور گرم خود در مراسمات  دهه فجر  و بویژه راهپیمائی یوم ا... ۲۲ بهمن وشرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همبستگی و همدلی خود را یکبار دیگر  در برابر جهانیان به نمایش بگذارند.

درادامه حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی باتاکید بر برنامه ریزی اصولی در راستای شناساندن ظرفیت های انقلاب به نسل جوان و ایجاد امید و نشاط در اقشار مختلف مخصوصاجوانان گفت: با توجه به تبلیغات رسانه ای دشمن در کمرنگ نمودن دستاوردهای انقلاب و کم کردن حضور مردم در گرامیداشت این ایام، باید با عملکردی جهادی مردم را همواره در تمامی صحنه ها پرشور و پرتوان نگه داریم و این انقلاب را که بدست مردم به پیروزی رسیده  با کمک خود مردم حفظ کنیم.