جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان آذربایجان‌غربی

ایران استوار، چهل و چهار سال افتخار جهاد تبیین؛ محور برنامه های گرامیداشت دهه فجر

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر نقش محوری جهاد تبیین در برنامه هاو جشن های گرامیداشت دهه فجر و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه درجلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر استان گفت: باتوجه  شرایط جامعه نیاز است برنامه های دهه فجر امسال متفاوت تر برگزار شود. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی و رویدادهای انقلاب را باید به نسل جدید معرفی و تبیین کنیم و در مناسبت های پیش رو  از سخنرانان آگاه استفاده کنیم تا حساسیت شرایط موجود و تفرقه افکنی های دشمنان را برای مردم بیش از پیش اظهار نمایند.

وی به اعضای ستاد گرامیداشت ایام دهه فجر عنوان کرد: برای تاثیر گذاری بیشتر برنامه ها دهه فجر ، باید نقاط ضعف و قوت شناسایی شود تا بتوانیم تاثیر گذاری آن را مشاهده کنیم.

وی ادامه داد: در جشن های گرامیداشت دهه فجر باید جهاد تبیین محور برنامه ها باشد. امام جمعه ارومیه به نقش مهم رسانه ملی نیز اشاره و عنوان کرد: برای حضور بیشتر و پررنگ مردم در صحنه رسانه ملی با تهیه و تدوین برنامه های تاثیرگذار نقش بسیار مهمی دارد و باید از این ظرفیت استفاده کرد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این جلسه گفت: امسال با جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مواجه هستیم.

رضا ابراهیمی  افزود: جهاد تبیین موضوعی است که باید بیش از پیش به آن بپردازیم و از همه ظرفیت ها برای تبیین نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم. وی همچنین گفت: در شرایط کنونی باید با جوانان بیشتر صحبت کنیم و گوش شنوایی برای مشکلات انان باشیم و در جشن ایام دهه فجر نیز از ایده ها و اندیشه های جوانان استفاده کرده و بهره مند شویم.