دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز شنبه در پنجمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان مدیران و روسای ادارات صنعت،معدن و تجارت، تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.

شکورزاده در این دیدار ، ضمن تبریک سال نو و بهار قرآن، از تعامل، تلاش و اقدامات مدیران و کارکنان نهادهای حاضر در بحث معادن، اشتغال زایی ،شناسایی و توسعه مناطق گردشگری و ارائه خدمات‌ مطلوب و شایسته به شهروندان در سال گذشته قدردانی کرد.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی باید عملکرد حوزه فعالیت خود را مرور کنند و با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود، محورهای مهم کاری سال جدید را ترسیم و اجرایی و عملیاتی کنند.

شکورزاده گفت: از تمامی مسئولان انتظار می رود که با بهره گیری از توان استانی و سازمان های مربوطه، برای تحقق هدف بزرگ شعار سال «مهار تورم، رشد تولید» ، اقدام کنند.

وی افزود: همان گونه که مورد تأکید ریاست محترم جمهور نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) است، ریل گذاری و مأموریت کلیدی دولت و دولتمردان به شمار می آید.

مقام عالی دولت گفت: به طور قطع در شهرستان نیز با جد و جهد درصدد پیشبرد اهداف و برنامه های ویژه ای برای تحقق شعار سال و اهداف دولت مردمی سیزدهم در این راستا خواهیم بود .