دیدار مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ پیش از ظهر امروز 22 فروردین 1402 به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد مسکن ، مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور در دفتر فرماندار ضمن دیدار پرداختند. 
 
فرماندار شهرستان چایپاره در جلسه فوق ضمن تبربک سالروز تأسیس بنباد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه یکی از اهداف تاسیس بناید مسکن انقلاب اسلامی تامین مسکن محرومان به ویژه روستائیان است گفت: دولت سیزدهم دولت مردمی با عزم جدی تا به الان تلاش نموده در زمینه تأمین مسکن موفق عمل نمایند 
 
وی ادامه داد و افزود شهرستان چایپاره در زمینه باز سازی و مقاوم سازی یکی از شهرستان های پیشرو در استان آذربایجان غربی است که توانسته رتیه اول را کسب کند و لیکن تا پایان دولت سیزدهم می بایست در راستای توسعه شاخص های موجود نهایت اهتمام در دستور کار قرار گیرد.     
 
مقام عالی دولت با تاکیبد بر اینکه مشارکت مردمی یکی از مولفه های مهم در بحث مقاوم سازی، بازسازی و اجرای طرح هادی است گفت:تهیه و ارائه طرح‌های لازم برای مقاوم سازی و نوسازی مناطق مسکونی روستایی و شهری و‌اجرای آنها با مشارکت مردم و هماهنگی با سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط یکی از موارد مهم در بحث پیشگیری از عوامل طبیعی است و بسیار حائز اهمیت امی باشد. 
 
سعید شکورزاده با تقدیر از زحمات بانک های عامل در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه مساکن شهری و روستایی خواستار اهتمام جدی  و تسریع نیز در زمینه پرداخت وام های مذکور به منظور رشد شاخص های مقاوم سازی شهرستان تا پایان دولت سیزدهم شد.

مهندس آقازاده مدیر بنیاد مسکن شهرستان نیز گزارش مبسوطی از اقدامات بنیاد مسکن در دو حوزه عمران روستایی و مسکن روستایی ارائه نمود .