دیدار و گفتگوی فرماندارچایپاره با مسئول سازمان بسیج سازندگی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛پیش از ظهر روز پنجشنبه 29 دیماه 1401 ، سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سرهنگ علی حیرانی مسئول سازمان بسیج سازندگی استان آذربایجان غربی ضمن دیدار به گفتگو پرداختند.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ضمن تشکر از زحمات و اقدامات بسیج سازندگی سپاه در حوزه های مختلف به ویژه در امر محرومیت زدایی گفت:نقش بسیج سازندگی در امر محرومیت زدایی شایسته تقدیر است و هر زمان در امور مختلف توسعه با فرهنگ بسیجی عمل کرده ایم ، موفق شده ایم.

وی در ادامه با عنوان این مطلب که بایست بیشتر از ظرفیت بسیج سازندگی در مناطق محروم در امر سازندگی ، جهادگری ، توسعه عرصه های عمرانی، کشاورزی‌، و منابع طبیعی استفاده شود اضافه کرد:امروز یک گفتمان مشترک بین مسئولان نظام تحت عنوان کار جهادی در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم است که در این راستا می طلبد نهایت اهتمام و جدیت در دستور کار گیرد.

در ادامه این نشست سرهنگ علی حیرانی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان نیز گزارشی از وضعیت امور مختلف چون محرومیت زدایی، اجرای طرح های و پروژه های عمرانی و اشتغالزایی، مقابله با حوادث و بلایای طبیعی و ... اشاره کردند.

وی در ادامه تأکید کرد: سازمان بسیج سازندگی سپاه استان چون گذشته در راستای امور محوله به ویژه در حوزه محرومیت زدایی و ایجاد بستر های لازم در حوزه های مختلف پای کار است و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .