ششمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار و با حضور عطارد مدیریت آموزش و پرورش، خانم مهدیزاده معاون شبکه بهداشت و درمان و دهیاران در محل بخشداری برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص همکاری دهیاران با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برای ریشه کنی بیسوادی در روستاهای بخش مرکزی و نحوه تعامل و همکاری دهیاران با نهضت سوادآموزی شهرستان و بررسی مسایل و مشکلات روستاها در زمینه بهداشت و درمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  در خاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و فرا رسیدن سال تحصیلی جدید اعلام داشت: دفاع مقدس در واقع دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب نوپای ایران اسلامی بود و اگر رزمندگان و بسیجیان و رشادتهای آنان نبود قطعا امروز شاهد امنیت پایدار در ایران اسلامی نبودیم، وظیفه همه ماست که راه شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس را ادامه دهیم.

دانیالی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تعامل و همکاری دهیاران جهت شناسایی افراد بی سواد در سطح روستاهای بخش و معرفی آنان به مدیریت محترم آموزش و پرورش شدند.

بخشدار مرکزی گفت در حوزه بهداشت و درمان مشکلاتی در سطح روستاهای بخش وجود دارد که از مدیریت شبکه بهداشت و درمان می خواهیم حدالامکان در برطرف نمودن این مشکلات همکاری لازم را با دهیاران بخش بعمل آورند.

ا