محمدی ایروانلو تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه از مهمترین نیاز و یکی از برنامه ها و از اولویت های کمیته مسکن محرومان شهرستان باشد .

دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومان چایپاره برگزارشد.

دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومان چایپاره برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره،دومین جلسه کمیته تامین مسکن محرومین شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو  با بیان اینکه تامین مسکن برای محرومان جامعه یکی از فعالیتهای اصلی کمیته مسکن محرومان می باشد گفت، تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه  از مهمترین نیازها و یکی از برنامه ها و از اولویت های کمیته مسکن محرومان شهرستان است .

در ادامه نماینده عالی دولت درشهرستان افزودندکه همه مسئولان باید نسبت به حل مشکلات مختلف آنها احساس مسئولیت کنندو با همکاری و همراهی سازمان ها و اداراتی همچون سپاه، بنیاد مسکن، کمیته امداد، بهزیستی، شهرداری و شورای شهر، مسکن و شهرسازی ، دهیاریها و سایر دستگاه های مرتبط میتوان این مشکلات را حل نمود.

در ادامه جلسه سرهنگ حیرانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه چایپاره با اشاره به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد و سپاه برای ارائه خدمات فرهنگی، مسکن و اشتغال در مناطق محروم  استان عنوان کرد: در جهت اجرای این طرح درشهرستان چایپاره 60واحد مسکونی برای محرومان احداث خواهد شد که در مرحله اول 10واحد آن درسطح روستاهای شهرستان درحال احداث می باشد و به محض تامین اعتبارات لازم همه واحدهای مسکونی احداث خواهدشد.