جلسه شورای اداری شهرستان چایپاره برگزار شد.

پیش از ظهر امروز چهارشنبه ، اولین جلسه شورای اداری شهرستان چایپاره با محوریت بررسی مسائل و مشکلات شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه محترم ، دکتر نجف زاده نماینده محترم مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی  و روساء و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان در محل  سالن جلسات فرمانداری برگزار شد . 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ شکورزاده در این جلسه با تقدیر از مسئولین ادارات و نهاد های مختلف که با تلاش ، پشتکار و سعه صدر ، پیگیر مسائل و مشکلات حوزه مدیریتی خود در شهرستان هستند گفت : اعضای شورای اداری موظف به انعکاس خدمات دولت به مردم و جذب اعتبار لازم از دستگاه های اجرایی استان هستند .

وی در ادامه با اشاره به سفر قریب الوقوع استاندار محترم به شهرستان چایپاره با تأکید بر شناسایی ظرفیت های شهرستان علی الخصوص در آب زراعی ، اراضی مستعد کشاورزی ، گردشگری و...  ، بر لزوم تعامل و هماهنگی دستگاه های اجرایی در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم و رشد و توسعه شهرستان تأکید نمود.

دکتر عادل نجف زاده نماینده محترم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به بازدید های میدانی و حضور مسئولین در میان مردم و بررسی مسائل و مشکلات و احصاء و دغدغه آنان ، ابراز امیدواری کرد مسئولین دستگاه های اجرایی باید با تمام قابلیت و تلاش های شبانه و تعامل همه جانبه جهت پیشبرد اهداف شهرستان قدم بردارند.

حجت الاسلام والمسلیمن جمشیدی در جلسه شورای اداری این شهرستان؛ مسوولان و مدیران را به اخلاق‌مداری و رعایت اصول اخلاقی توصیه کرد و گفت: بر پاسخگویی و تکریم به ارباب رجوع از سوی دستگاه های اجرایی تأکید نمود.

وی افزود: همکلامی با مردم و شنیدن مشکلات آنان نیز بخشی از مشکلاتشان را حل می کند و حضور مسئولین در این مورد بایستی جدی تر باشد.
امام جمعه محترم با تاکید بر ایجاد رضایت در مردم توسط مدیران شهرستان اظهار داشت: پاسخگویی به مطالبات و رسیدگی به مشکلات مردم سبب ایجاد رضایت عمومی می‌شود.