بررسی پروژه های محرومیت زدایی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، جلسه بررسی پروژهای های محرومیت زدایی استان در حوزه آب روستایی ،  بهداشت و درمان و مدرسه سازی به ریاست یاسر رهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی و با حضور فرمانداران سراسر استان برگزار شد.

در این جلسه که به صورت وبیناردر سالن جلسات فرمانداری با حضور نهاد های مرتبط  برگزار شد فرماندار شهرستان چایپاره ، ضمن تشکر از اهتمام دولت محترم مردمی ، گزارشی از روند اجرای پروژه های نیمه تمام محرومیت زدایی شهرستان چایپاره شامل آبرسانی به 53روستای شهرستان و طرح های بهداشت و درمان  اشاره کرد و اظهار داشت وضعیت آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان مطلوب نیست و ضرورت دارد هرچه سریعتر پروژه انتقال آب به 53روستا تسریع و 12روستا نیز بدان افزوده شود .


شکورزاده  فرماندار شهرستان همچنین خواستار مشخص شدن منشأ و محل تصفیه خانه و نیرورسانی به مخازن همزمان با اجرای پروژه و انجام شبکه داخلی روستا همزمان با اجرای خطوط انتقال شد . 

مقام عالی دولت در پایان خواستار درج پروژه خانه بهداشت در روستای قنات میرزا جلیل در جدول محرومیت زدایی بهداشت و درمان و تسریع در تکمیل پروژه مرکز بهداشتی شماره 1 شهر قره ضیاء الدین شد . 

لازم به ذکر است  در جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان به تکمیل مرکز بهداشتی شماره 1شهری  مبلغی بالغ بر 350 میلیارد ریال مصوب شده است .