دیدار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار چایپاره

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره، روز چهارشنبه نهمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از هنرمندان ، نویسندگان و شعراء با حضور در دفتر فرماندار شهرستان ضمن دیدار و تبریک سال نو به گفتگو پرداختند.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در این دیدار ، ضمن تبریک سال نو و بهار قرآن، از تعامل، تلاش و اقدامات رییس و مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از اصحاب رسانه، هنرمندان، شعرا و نویسندگان و همچنین در برگزاری مراسمات و برنامه ها در ایام مختلف جهت تزریق شور و نشاط به جامعه و ارائه خدمات‌ مطلوب و شایسته به شهروندان در سال گذشته قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان چایپاره در این نشست گفت: با توجه به رویکرد دولت مردمی سیزدهم و توجه به نیازها و مطالبات تمامی اقشار جامعه، نگاه ویژه به هنرمندان نیز در دستور کار است.

وی ادامه داد : درصدد هستیم آنچه در توان داریم برای حل مشکلات و ایجاد زیرساخت های لازم برای فعالیت هنرمندان را به کار گیریم.

وی افزود: معتقدم که در شهرستان چایپاره به اندازه کافی ظرفیت داریم، فقط باید با همدلی و هم افزایی این فرصت ها بالفعل شوند تا فرامین مقام معظم رهبری نیز در سال جاری مبنی بر اینکه سال پیش رو سال شیرینی برای مردم شود ، به تحقق بپیوندد.

مقام عالی دولت همچنین در پایان به رفع نقاط ضعف و ارتقاء نقاط قوت در سال جدید تاکید و خواستار ارائه برنامه منسجم از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.