فرماندار شهرستان چایپاره طی پیامی چهاردهم تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبربک گفت

فرماندار شهرستان چایپاره طی پیامی چهاردهم تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبربک گفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره متن پیام شکورزاده فرماندار شهرستان به این شرح است :

چهاردهم تیرماه با هدف آشنایی هر چه بیشتر افراد جامعه و شهروندان با خدمات دهیاری‌ها و شهرداری‌ها،ایجاد همدلی و همیاری و همکاری بیشتر مردم و نهاد مدیریت روستایی و شهری و نیز به منظور ایجاد فرصتی مغتنم برای تکریم و پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند آنها، روز شهرداری و دهیاری نامیده شده است.

بدون تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشان‌دهنده شأن، منزلت و نیز جایگاه ویژه شهردار در حوزه مدیریت شهری و دهیار درحوزه مدیریت روستایی، ایجاد محیط امن و توأم با آرامش برای شهروندان و روستائیان به واسطه خدمات مطلوب و بی‌منت است.در واقع شهرداری ها و دهیاری‌ها با حداقل امکانات مالی و نیروی انسانی خدمات بسیار ارزنده‌ای به شهرها و روستاها ارائه کرده و نقش عمده‌ای در توسعه شهری و روستایی ایفا نموده اند .

بدینوسیله ضمن تبریک این روز، از خدمات خالصانه شهرداران محترم قره ضیاء الدین . حاجیلار و کارکنان پرتلاش و خدوم آن شهرداری‌ ها و دهیاران محترم بخش مرکزی و حاجیلار شهرستان و ناظران فنی و مالی بخشداری های تابعه شهرستان  تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان ، توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره