‍ پیام فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت یوم الله 13 آبان

‍ پیام فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت یوم الله 13 آبان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره، سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی یوم‌الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند . متن پیام به‌شرح زیر است:

13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" تجلی اراده‌ی ملتی است که با تکیه بر ایمانی استوار، با گامی بلند و تاریخ‌ساز، تحقق اندیشه‌ی آرمانی و رهایی‌بخش استکبارستیزی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی ) را سرعت بخشید.

13 آبان ابهت پوشالی سردمداران جهانخوار امریکا را به سُخره گرفت و دسیسه‌های آنان را نقش بر آب نمود و بار دیگر حلاوت پیروزی حق بر باطل را به کام خداجویان آزاد‌اندیش چشاند و آنچنان طبل رسوایی استکبار را به صدا در آورد که آن دشمن نگون بخت از سرِ استیصال، انفعال و سردرگمی متوسل به عملیات کور نظامی شد و باذن الله شکست خفت‌بار متجاوزین در صحرای طبس واقعه‌ی هجمه‌ی ابابیل بر سپاه ابرهه را در اذهان زنده کرد.

و اینک با درایت و تدبیر خردمندانه‌ی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایران اسلامی مقتدرانه، هراس‌زدایی از شیطان بزرگ را به منصه‌ی ظهور رسانده و به رغم هیاهوهای تبلیغاتی حربه‌ی تحریم‌های اقتصادی غیر انسانی نیز با مقاومت و ایستادگی این ملت انقلابی و فهیم ، نخ‌نما شده است.

اینجانب در سالروز تبعید حضرت امام راحل توسط رژیم سفاک پهلوی به کشور ترکیه، به روح پاک آن امام عظیم الشأن (ره) و روان پاک شهدای دانش آموز درود می‌فرستم و یوم الله سیزدهم آبان را به محضر مبارک ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله) و مردم شریف شهرستان چایپاره به ویژه دانش آموزان ولایی تبریک می‌گویم

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره