هشتمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره در محل بخشداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز چهارشنبه مورخه 98/10/25 هشتمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور اکبری آذر مدیریت جهاد کشاورزی، باقری مدیریت امور آب، مهربانی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری، ابراهیم زاده نماینده دادستانی و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.

در این نشست مسایل مربوط به نحوه حفظ و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی و مشکلات و موانع آن بحث و بررسی شد.

در ادامه روسای ادارات جهاد کشاورزی، منابع آب، منابع طبیعی و آبخیزداری و نماینده دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان به بیان دیدگاه های خود در خصوص حفظ و صیانت از اراضی ملی و کشاورزی ، جلوگیری از تصرف و ساخت و ساز در حریم مسیل ها و اراضی پرداختند. سپس دهیاران روستاهای بخش مرکزی سوالات، مسایل و مشکلات موجود در سطح روستاها را بیان نمودند.

 در خاتمه دانیالی بخشدار بخش مرکزی با اشاره به اهمیت حفظ و صیانت از اراضی ملی و کشاورزی اعلام کرد حفاظت و حراست از عرصه های عمومی و ملی یک وظیفه همگانی است و وظیفه همه ما تلاش و کوشش حد اکثری در راستای عمل به این وظیفه مهم می باشد و در این راستا وظایف ادارات متولی و دهیاران حساس بوده و می طلبد که با همفکری و هم افزایی برای جلوگیری از تخریب و تصرفات سودجویانه اقدام نمایند.