دیدار نوروزی روساء و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با فرماندار چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ روز دوشنبه در هفتمین روز از سال نو و همزمان با ماه مبارک رمضان رییس و جمعی از قضات و کارکنان حوزه قضایی شهرستان چایپاره با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان ، ضمن دیدار و تبریک سال نو ، به گفتگو پرداختند.

شکورزاده در این دیدار ، ضمن تبریک سال نو و بهار قرآن، از تعامل سازنده ، تلاش و اقدامات موثر رییس محترم و مجموعه حوزه قضایی در ایجاد و بسط امنیت ، آرامش و آسایش روانی در شهرستان و احقاق حق و ارائه خدمات‌ مطلوب و شایسته به شهروندان در سال گذشته قدردانی کرد.

شکورزاده گفت: از تمامی مسئولان شهرستان انتظار می رود که با بهره گیری از توان استانی و سازمان های مربوطه، برای تحقق هدف بزرگ شعار سال «مهار تورم، رشد تولید» ، اقدام کنند.

وی افزود: همان گونه که مورد تأکید ریاست محترم جمهور نیز بود، تلاش برای تحقق شعار محوری امسال که برگرفته از منویات راهگشای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) است، ریل گذاری و مأموریت کلیدی دولت و دولتمردان به شمار می آید.

مقام عالی دولت گفت: به طور قطع در شهرستان نیز با جد و جهد درصدد پیشبرد اهداف و برنامه های ویژه ای برای تحقق شعار سال و اهداف دولت مردمی سیزدهم در این راستا خواهیم بود .