دیدار و گفتگوی بخشدار مرکزی با فرماندار شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ پیش از ظهر امروز سه شنبه 1401/01/22 ، بخشدار مرکزی شهرستان به همراه کارکنان بخشداری و تعدادی از دهیاران بخش مرکزی با حضور در دفتر فرماندار شهرستان ضمن دیدار به گفتگو پرداختند.

فرماندار شهرستان چایپاره در این نشست صمیمی ضمن قدردانی از زحمات بخشدار و کارکنان و دهیاران بخش مرکزی در امر خدمت رسانی به روستائیان توابع بخش مرکزی گفت: مردم شهرستان چایپاره شایسته بهترین خدمات هستتد که لازمه آن تلاش مضاعف به منظور توسعه زیر ساخت ها برای خدمت بیشتر و  ایجاد رفاه و آسایش است.

 وی ادامه داد : انتظار از کارکنان و دهیاران به واسطه توانایی و مسئولیتی که بر عهده آنها گذاشته شده است بالاست و خوشبختانه همت و تلاش خوبی که در بین این مجموعه هست برنامه ها و اهداف دولت مردمی دولت سیزدهم نیز به تحقق خواهد پیوست و شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون در شهرستان خواهیم بود.

مقام عالی دولت همچنین خواستار رعایت نظم بیشتر، جدیت در کار، قانونمندی و بهره مندی مضاعف از توان و تجربه در جهت پیشبرد  منویات مقام معظم رهبری در سالجاری که مهار تورم و رشد تولید نام گذاری شده است شد و همچنین تاکید نمود مجموعه بخشداری می بایست برنامه منسجم تر برای سال جاری ارائه دهند.

در ابتدای دیدار بخشدار مرکزی شهرستان به بیان اقدامات شاخص بخشداری در روستای های این بخش پرداخت.