دیدار مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان چایپاره

فرماندار چایپاره:

«مسکن» مهمترین دغدغه مردم است/در بحث مقاوم سازی ، شهرستان چایپاره یکی از شهرستان های شاخص استان است/روند جذب اعتبارات در اجرای طرح هادی بایستی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان چایپاره پیش از امروز شنبه 26فروردین ماه 1402 برزگر مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی با حضور در دفتر فرماندار شهرستان چایپاره به گفتگو پرداختند.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در این دیدار که مدیر بنیاد مسکن شهرستان نیز حضور داشت ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسکن مهمترین دغدغه مردم است گفت: طرح نهضت ملی مسکن یکی از برنامه های دولت سیزدهم هست و دولت موظف است زمینه لازم را در این راستا فراهم آورد.

وی ادامه داد: مشکل تامین زمین یکی از مباحث مهم است که بایستی زمین لازم برای متقاضیان بمنظور تسریع در روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در دستور کار قرار گیرد.

مقام عالی دولت اظهار داشت و افزود: در بحث مقاوم سازی واحد های مسکونی روستا شهرستان چایپاره با پیشرفت 63 درصدی در رتبه ی اول استان را داراست که امید است در سال جاری این روند رو به رشد ادامه دار باشد. 

شکورزاده اضافه کرد:همچنین اجرای طرح هادی در روستای شهرستان با پیشرفت 44.2 روبه رو است که با بازنگری طرح های روستای های باقی مانده شاهد اجرای طرح هادی در تمای روستا ها خواهیم بود

فرماندار چایپاره خواستار جذب اعتبارات لازم برای مقاوم سازی مساکن روستایی شد و عنوان داشت که بنیاد مسکن با نگاه ویژه در این زمینه به کمک استان می تواند در جذب و تسریع در تخصیص اعتبارات لازم کمک شایانی به متقاضیان ارائه دهد.

مدیر کل بیناد مسکن استان آذربایجان غربی:

⭕️ برای تحقق هدف‌گذاری ساخت مسکن برابر تعهد استان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

برزگر مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان غربی نیز افزود:یکی از مهمترین وظایف قانونی ، تلاش در جهت رفع مهمترین دغدغه مردم در موضوع مسکن است و برای تحقق احداث مسکن برابر تعهد استان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان گفت:در صورت تخصیص زمین برای متقاضیان و تعداد سهمیه تسهیلات مقاوم سازی برای مساکن روستایی تسریع خواهد شد.