پیام فرماندار چایپاره به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان

پیام فرماندار چایپاره به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان
فرماندار چایپاره در پیامی، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش آموز را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در پیامی فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان شهرستان چایپاره تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان، یادآور خاطرات صفوف به هم پیوسته و مستحکم فرزندان انقلابی این دیار در شکستن دیوار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار است که فریاد ستم ستیزی ملت غیور ایران را در جای جای گستره هستی طنین انداز کرد و موجب روشن شدن قلوب آزادگان جهان گردید.

 ۱۳ آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و بی عدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های شوم استکبار جهانی است و این روز به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت های ملت غیور ایران به ثبت رسیده است.

اینجانب فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام و روز مبارزه با استکبار جهانی را به مردم شهید پرور چایپاره بویژه ،دانش آموزان و دانشجویان عزیز  تبریک عرض نموده، امید است با استعانت از الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در آینده ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.

   علی محمدی ایروانلو

فرماندارشهرستان چایپاره