یام تبریک فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

یام تبریک فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دکتر محمدی ایروانلو فرماندارشهرستان در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به همه مردم ایران به ویژه شهروندان چایپاره تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

نوروز نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی برای نو شدن و تبیین کننده طراوت و زیبایی ها می باشد، این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.

سالی که گذشت در سایه هدایت های مقام معظم رهبری و به پشتوانه حضور شکوهمند ملت در صحنه های پرشکوه انقلاب اسلامی، سالی سرشار از پیروزی و اقتدار بود . به عزت ایرانیان تداوم بخشید و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خوار و زبون ساخت.

اینجانب ضمن تجدید ارادت به محضر مردم ولایتمدار شهرستان چایپاره ، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم وعید بهاران، نوروز و سال نو را محضر شریف رهبر فرزانه انقلاب دولت عزیز و همه شما مردمان خوب شهرستان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و عزت و افتخار برای شما عزیزان بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود.

دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان چایپاره