فرماندار چایپاره در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، تمامی قلیانسراهای غیرمجاز در سطح شهرستان با حکم قضائی پلمب گردد.

ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان چایپاره

ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست محمدی ایروانلو و اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو ضمن تقدیر وتشکر از زحمات اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت،  روسای کمیته های تخصصی مبارزه با مواد مخدر با جدیت برنامه های قابل اجرای خود را برای برخورد جدی با مصرف مواد مخدر و آگاهی سازی جامعه با آسیبهای مصرف مواد اعلام کنند وی در ادامه افزود متاسفانه درجلسات کمیته ها هیچگونه پیشنهاد یا مطلب برای برای جلوگیری از آثار مخرب موادمخدر واعتیاد ارائه نمی شود و این یک ضعف برای دستگاهها می باشد و خواسته ما هم این است تا برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام دهند.

در ادامه فرماندار چایپاره افزود، ورزش یکی از رهیافت های اثرگذار در بین جوانان می باشد که باید تمامی مسئولان بسترهای لازم را برای جوانان در این وضعیت اقتصادی ومعیشتی فراهم نمایند تا جوانان بتوانند با خیال راحت در جامعه به ورزش مشغول باشند.

در ادامه جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به وجود قلیانسراها غیرمجاز وایجاد مشکلاتی در سطح شهرستان افزود ، متاسفانه هر روز شاهد رشد بی رویه و غیرمجاز قلیانسرا در سطح شهر می باشیم که نیازمند برخورد جدی می باشد و اتاق اصناف با همکاری نیروی انتظامی و دستور قضائی نسبت به پلمب قلیانسراهای غیرمجاز اقدام و گزارش خودرا در اولین فرصت به شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان در این خصوص ارسال نمایند.