پیام قدردانی فرماندار شهرستان چایپاره از همراهی مردم و مسئولین در کمک رسانی به زلزله زدگان خوی

پیام قدردانی فرماندار شهرستان چایپاره از همراهی مردم و مسئولین در کمک رسانی به زلزله زدگان  خوی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ فرماندار چایپاره با صدور پیامی از همراهی و همبستگی صمیمانه اقشار مختلف مردم ، گروه های جهادی ، تشکل‌های غیردولتی و ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان چایپاره در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان شهرستان خوی قدردانی کرد. متن پیام سعید شکورزاده به این شرح است:

وقوع زمین‌لرزه هشتم بهمن ماه 1401 در شهرستان خوی که موجب وارد شدن آسیب‌های جانی ، مالی و روحی به هموطنان عزیز ما در آن شهرستان شد، بار دیگر صحنه‌های زیبا و به یاد ماندنی از نیک‌اندیشی و خیرخواهی مردم بافرهنگ چایپاره را به تصویر کشید.

همراهی، همبستگی و همدردی مردم شریف چایپاره در میزبانی شایسته از هزاران خانواده حادثه دیده خوئی در منازل خود در شهرها و روستاهای شهرستان و کمک‌رسانی مالی و مادی به زلزله‌زدگان ، موجب تسلّای خاطر آسیب‌دیدگان، تأمین نیازمندی‌های آنان و امیدواری به جبران خسارت‌های واردشده و بازسازی مناطق آسیب‌دیده ،شده است.

لازم می‌دانم از کمک‌های خیرخواهانه همه مردم عزیز و نجیب شهرستان به ویژه در احساس مسئولیت بی‌ادعا و خالصانه تشکل‌های مردمی، موسسات خیریه، بسیجیان و گروه‌های جهادی در ارسال اقلام ضروری و مورد نیاز زلزله‌زدگان صمیمانه قدردانی کنم.

همچنین از تمام دستگاه‌های امدادی، مراکز درمانی ، نظامی ، انتظامی و سایر نهادهای دولتی و عمومی شهرستان که بلافاصله ساعتی پس از وقوع زلزله با ارسال اولین کمک های ضروری به آن شهرستان و حضور موثر در بین زلزله زدگان برای تأمین نیازهای هموطنان و کمک به آسیب دیدگان ، تلاش و جدیت کردند ، تشکر نموده ، دوام توفیق روزافزون و سعادت و سلامتی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره