پیام تبریک دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره بمناسبت فرا رسیدن دهه مبارکه فجر

پیام تبریک دانیالی بخشدار بخش مرکزی شهرستان چایپاره بمناسبت فرا رسیدن دهه مبارکه فجر
ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیات بخش رهبر کبیر انقلاب و فداکاری های عظیم یاران امام (ره) و ملت بزرگ ایران می باشد.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر ظلمت وتاریکی، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه های زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جهانیان طنین‏ انداز کرد. دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندی و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

۲۲ بهمن اوج شکوه و عظمت پیروزی ملتی مسلمان و متکی به آرمان های ائمه (ع) برعلیه طاغوت است که یاد و خاطره حماسه سازی های آنان هرگز از صفحه تاریخ و ذهن مردم ایران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.

اینجانب در آستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام(ره) شهدا، پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و ریاست محترم جمهور و دیگرخدمتگزاران نظام و بویژه مردم شریف بخش مرکزی شهرستان چایپاره تبریک و شادباش عرض نمایم. از خدای سبحان خواهانم که توفیق احیای همیشگی و پاسداشت این ارزش ها را به همه ما عنایت فرماید.