اولین جلسه شورای اداری در سال ۹۹ در شهرستان چایپاره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره اولین جلسه شورای اداری شهرستان درسال ۹۹ به ریاست دکتر محمدی ایروانلو فرماندارشهرستان و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه، دکتر نجف زاده نماینده مردم شهرستان‌های خوی وچایپاره در مجلس شورای اسلامی،رئیس دادگسنری؛ اعضای شورای تأمین واعضای شورای ادارای در سالن ۹دی شهرستان برگزار شد.

بنا به این گزارش دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان گفت: ویروس کرونا هنوز هم بصورت جدی جان مردم را تهدید می‌کند به همین دلیل باید تمام موارد و پروتکل‌های بهداشتی درجامعه ، ادارات و واحد های صنفی در شهرستان به دقت اجرا شود.

ایشان در ادامه به نقش مهم مردم فهیم  شهرستان، نیروهای خودجوش مردمی، اصناف، بازاریان و به ویژه کادر پزشکی و درمانی شهرستان، در امر مدیریت ، مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونااشاره و از زحمات و تلاش های همه این عزیزان تقدیر نمود.

ایشان در ادامه با تبیین چالش های توسعه و مشکلات شهرستان در حوزه های بهداشت و درمان ،راههای مواصلاتی ،بهره مندی از گازسراسری و...گفت در طول سه سال گذشته اقدام اثربخشی در پیشبرد شاخص های توسعه شهرستان برداشتیم لیکن بیشتر این اقدامات که در قالب پروژه ها متبلور است بدلایل کمبود اعتبار به سرانجام نرسیده است. محمدی عضویت دکتر نجف‌زاده در کمیسیون عمران مجلس را فرصتی گرانبها در تامین چالش های اعتباری پروژه های شهرستان دانست و اظهار امیدواری کرد نماینده شهرستان های خوی و چایپاره از ظرفیت های این کمیسیون مهم مجلس در جهت پیشبرد برنامه های توسعه ای شهرستان استفاده نماید

وی در ادامه گفت: مردم چایپاره مستحق برخورداری از بهترین امکانات و خدمات هستند لذا  لازمه نیل به این هدف  تلاش حداکثری و مسئولیت پذیری  تمامی مدیران نهادها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان است

حجت الاسلام جمشیدی امام جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان طی سخنانی گفت: 

بزرگ ترین آفت های تهدید کننده مسئولان آن است که به بهانه مشکلات کاری، از مردم فاصله بگیرند و ارتباطشان با آنها غیر مستقیم شود. این فاصله ها سبب می شود نه مسئولان درد و مشکلات مردم را به درستی درک کنند و نه مردم، حرف ایشان را خوب بفهمند.  امام علی علیه السلام در نامه ای به مالک اشترچنین می نویسد: «نگذار زمان دور بودن تو از مردم طولانی شود.

ودرادامه حقوق مسلم مردم بر مسئولان را ارتباط نزدیک داشتن و دربین مردم بودن مسئولان دانست که همواره مایه دل گرمی مردم و کم رنگ شدن مشکلات و نارسایی ها می گردد و این امر، پشتوانه محکمی برای ثبات نظام است و موجب ناامید شدن دشمن در ایجاد فاصله میان مردم و مسئولان می شودکه باعث ازبین رفتن معضلات و مشکلات میشود.

دکتر نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی از تعامل، همکاری و مشارکت همه دستگاه های اجرایی مسئول در امر برگزاری انتخابات سالم بارعایت تمامی ظوابط  در این شهرستان برگزار گردید تقدیر کرد.

ایشان درادامه اظهار داشت: عمده مشکلات شهرستان در حوزه زیرساختی است و مدیران این منطقه باید مسائل و مشکلات اولویت‌بندی نمایند.

 وهمچنین ضرورت دارد مدیران ادارات و کارکنان آنها تمام توان و امکانات در اختیار را برای تحقق شعار سال بکار گیرند و دقت کافی داشته باشند که بیماری کرونا بهانه‌ای برای کم کاری و سهل انگاری در این زمینه نباشد.