واگذاری 21 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی به متقاضیان پنج دهک پاین شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ پیش از ظهر امروز 2 بهمن ماه 1401 در نشست فرماندار شهرستان چایپاره با قدیمی مجری تسهیلات بنیاد علوی استان ، خواستار نقش آفرینی بیشتر بنیاد علوی در زمینه های ایجاد اشتغال پایدار ، ارائه تسهیلات خوداشتغالی تصبره ماده 16و محرومیت زدائی در این شهرستان شد.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در دیدار با قدیمی مجری تسهیلات بنیاد علوی با تقدیر از اقدامات ارزنده این نهاد گفت: تلاش‌های بنیاد علوی در تمامی زمینه ها ارزشمند و قابل تقدیر بوده و ضروری است این اقدامات استمرار یابد.

وی اضافه کرد: بنیاد علوی به عنوان بازوی محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مسئول پیاده سازی الگوی جامع آبادانی و پیشرفت است که لازمه آن نهایت اهتمام و ارائه تسهیلات خود اشتغالی تبصره 16 در به کاری گیری و فعال سازی حوزه های مختلف می باشد .

قدیمی مجری تسهیلات بنیاد علوی نیز در این دیدار به تشریح برنامه های این بنیاد اشاره کرد و گفت: بنیاد علوی با بکارگیری همه امکانات در راستای کمک گسترده به مستضعفان و محرومان جامعه تلاش می‌کند و مقرر است 21 میلیارد ریال تا پایان سال 1401 تسهیلات خود اشتغالی و با کمک بانک های عامل به متقاضیان پنج دهک پایین شهرستان چایپاره در حوزه هایی از جمله احداث پنل های خورشیدی، کشت گلخانه ای کوچک مقیاس در روستاها ، بوم گردی،گردشگری و صنایع دستی، کشت گیاهان دارویی،دامپروری و... واگذار شود و می تواند کمک بسزایی در ارتقاء سطح اقتصادی و اشتغال و بهبود معیشت اقشار تهیدست جامعه را فراهم نماید.