پیام تسلیت فرماندار چایپاره بمناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

پیام تسلیت فرماندار چایپاره بمناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

پیام تسلیت فرماندار چایپاره بمناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، علی محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان چایپاره در پیامی شهادت حضرت فاطمه(س) را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: 
«إِنَّ اَللَّهَ تَعَالَى یَغْضَبُ لِغَضَبِ فَاطِمَةَ وَ یَرْضَى لِرِضَاهَا» 

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است. روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند، در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.

حضرت فاطمه (س) بانویی فداکار بودند که با شجاعت هر چه تمام در دفاع از حریم ولایت در مقابل دشمنان ولایت و امامت تا پای جان ایستاده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکردند، پیروی و اطاعت از ولی خدا درس مهمی است که آن حضرت، به جهانیان دادند تا انسان راه سعادت و نجات را در پیش گیرد.

 اینجانب فرارسیدن ایام غم بار شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، بی بی دوعالم ، پاره تن پیامبر(ص) و اسوه زنان عالم را به محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان  چایپاره، تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای تمام زنان مسلمان جهان ، خصوصا بانوان ایران اسلامی عزت و سربلندی روزافزون و تداوم راه و سیره آن حضرت را خواستارم.

# نظر : 0