سخنرانی دکتر محمدی ایروانلو فرماندار درخطبه های پیش از نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان چایپاره بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر سال 98

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره درهفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر نماز عبادی سیاسی جمعه باحضور دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای شورای اداری وآحاد مردم در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.

دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان  باتبریک چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باتأکید بر اینکه امروز کشوردر شرایط جنگ اقتصادی با بیگانگان قرار دارد، گفت: همه سعی و هدف دشمنان ناکارآمد نشان دادن دولت و نظام است که در این راستا دشمنان به دنبال ایجاد شکاف، ناامیدی و دلسردی در بین مردم است و سپس در گام بعدی تلاش می‌کند تا مردم را در مقابل حاکمیت قرار دهد.

وی در ادامه گفت: برای خنثی کردن این تهدید باید مسئولان تا می‌توانند به مردم نزدیک شوند، مشکلات آن‌ها را پیگیری و انسجام در کشور را تقویت کنندوهمچنین استقامت؛ شجاعت و همراهی مردم را عامل عقب نشینی دشمن از مواضع خود دانست.

ایشان دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو در اسفندماه، وراهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم ولایتمدارشهرستان بار دیگر با اتحاد و همبستگی وحضور پرشورخود ثابت میکنند که پشتیبان مقام معظم رهبری ونظام مقدس جمهوری اسلامی خواهندبود.

ایشان درادامه به پروژه های شهرستان در دهه فجر اشاره کرد و گفت: چندین پروژه در بخش های مختلف بهداشت و درمان، گاز، آب  ؛ عمرانی و راه های مواصلاتی افتتاح شده است.