دهمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره در محل بخشداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز دوشنبه مورخه 98/12/19 دهمین نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان چایپاره به ریاست دانیالی بخشدار مرکزی و با حضور آقایان میرزایی معاون وفرجی کارشناس امور بیماریهای واگیردار شبکه بهداشت و درمان و دهیاران بخش مرکزی در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.

در این نشست مهم ترین نکات و اقدامات پیشگیرانه و تدابیر بهداشتی لازم در روستاها به منظور پیشگیری از همه گیری ویروس کرونا بررسی و میزان آمادگی و اقدامات دهیاران در آستانه مسافرت های ایام نوروز 99 در سطح روستاهای بخش مرکزی پرداخته شد.

در ادامه مسئولین شبکه بهداشت و درمان به ارائه توضیحات و راهنمایی های لازم جهت پیشگیری از ویروس کرونا به دهیاران پرداخته و از آنان خواستند که اطلاع رسانی و راهنمایی های لازم به اهالی محترم روستاها نیز منتقل شود.

سپس دانیالی بخشدار بخش مرکزی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در اکثر کشورهای جهان و کشورمان خواستار همکاری و هماهنگی آحاد مردم شهرستان جهت مقابله و ریشه کنی این ویروس شدند.

بخشدار مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از خدمات ارزشمند جامعه پزشکی کشور و شهرستان در این روزهای حساس خواستار توجه جدی دهیاران به رفت و آمدهای افراد مشکوک به این ویروس در سطح روستاهای خود شدند. و اعلام نمودند در صورت مشاهده موارد مشکوک لازم است در اسرع وقت موضوع به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام گردد.

  در خاتمه بخشدار مرکزی با اهداء لوح تقدیر از تلاشها و خدمات دهیاران بخش مرکزی در طول سال 98 تقدیر نمودند.