برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره صبح امروز 4 بهمن 1401 جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه فجر به ریاست سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور اعضای شورای تأمین و شورای اداری با هدف اجرای هر چه باشکوه تر مراسم چهل و چهارمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی و بررسی پروژه های قابل افتتاح و برنامه های مختلف اجتماعی و فرهنگی جهت تدوین تقویم اجرایی و ابلاغ دستورالعمل تشکیل کمیته های زیر مجموعه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان چایپاره گفت: مراسم ویژه دهه فجر امسال در سه محور تبیین و روشنگری، تبلیغات محیطی و برنامه های میدانی اجرا می شود.

وی ادامه داد :شعار محوری امسال« ایران استوار، 44 سال افتخار» تعیین شده و کمیته های 25 گانه را تشکیل داده ایم و ستادهای شهرستانی نیز در این هفته فعالیت خود را آغاز می کنند. که امیدواریم با تلاش مضاعف اعضای کمیته ها در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بتوانیم رسالت خود را در پاسداری از آرمانهای امام (ره) و شهدا ادا کنیم.

شکورزاده با بیان اینکه دشمنان امروزه با همه توان پای کار هستند گفت: به نظام اسلامی هر روز توطئه می کنند و این تا زمانی که انقلاب اسلامی به سمت سوی پیشرفت  قدم بر می دارد ادامه دارد و این دسیسه ها بیشتر می شود لذا همه ما وظیفه داریم در ایام دهه فجر امسال هر چه در توان داریم پای کاربیاوریم.

مقام عالی دولت در شهرستان چایپاره با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی مردم محور برای گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر از احزاب و گروه های اجتماعی خواست که برای هر چه باشکوه برگزار کردن این ایام نهایت اهتمام را در دستور کارخود قرار دهند.

رییس ستاد هماهنگی و برنامه ریزی دهه مبارک فجر شهرستان با اشاره به نقش اساسی حوزه های بصری و تصویری و تبلیغاتی خواستار فضا سازی و تزیین فضای ادارات در این ایام شد وی همچنین بر تقویت برنامه های میدانی تاکید تمودند.

شکورزاده در ادامه خاطر نشان کرد که می بایست راستای ترویج و تبیین اهداف انقلاب اسلامی از سوی دستگاههای فرهنگی و تبلیغاتی  جدی گرفته شود و انتظار داریم مدیران تبلیغات اسلامی ، آموزش و پرورش و صدا و سیما با تشکیل حلقه های صالحین در این زمینه جدی تر عمل نمایند.

فرماندار چایپاره تشریح کرد : امسال به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و در جهت تبیین دستاوردهای چند دهه انقلاب اسلامی برنامه ها از 12 بهمن بصورت نمادین آغاز می شود که نواختن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان، جشن سالروز ورود امام به کشور، گلباران مزار شهدا، برنامه میهمانی لاله ها و راهپیمایی 22 بهمن به عنوان سرفصل برنامه ها در این ایام تدارک دیده شده است.