برگزاری جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت به ریاست فرماندار شهرستان چایپاره و با حضور اعضای شورای تأمین و اداری و جمعی از مسئولان شهرستان در راستای بررسی پروژه های قابل افتتاح و اجرای برنامه شاخص به مناسب هفته دولت در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان چایپاره ؛

مدیران موظف هستند اقداماتی که دولت مردمی انجام داده در قالب جهاد تبین اطلاع رسانی کنند/ روسای ادارات در راستای تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام اهتمام جدی داشته باشند /تبیین دستاوردهای متعدد دولت، منجر به امیدواری هر چه بیشتر مردم می شود/ تقویت ارتباط وثیق و دو سویه دولت و مردم 


 فرماندار شهرستان چایپاره در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تاکید بر الگوپذیری از شهدا طی سخنانی اظهار داشت : شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی بزرگ از خادمین به مردم بودند که در اوج قدرت و محبوبیت با تواضع تمام در کسوت خدمتگزاری خود را خالصانه صرف خدمت به انقلاب و مردم کردند


وی در ادامه با بیان اینکه در اولین سالروز دولت سیزدهم قرار گرفته ایم گفت: مدیران شهرستان باید با دید مثبت و تلاش شبانه روزی در دولت مردمی ایران قوی و اهداف و برنامه های دولت محترم سیزدهم اقدام کنند.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در ادامه ، هفته دولت را فرصتی برای  تجدید بیعت با آرمان های امام و انقلاب و شهدا دانست. وی افزود: خدمات و عملکرد دولت سیزدهم را در اولین سال فعالیتش به نحو مطلوب‌تری در سطح جامعه بایستی انعکاس دهیم. لذا از همه مدیران و دستگاه‌های شهرستان انتظار داریم با برنامه‌ریزی و دقت بیشتری همه برنامه‌های مدنظر خود را جهت ارائه در هفته دولت آماده کنند.

 وی همچنین با اشاره به طرح های نیمه تمام افزود : در شهرستان طرح ها و پروژه هایی شاخصی وجود دارد که بالای 90درصد پیشرفت فیزیکی دارند ولی بایستی به صورت کامل به اتمام برسد تا قابلیت افتتاح را داشته باشند در غیر این صورت افتتاح طرح نیمه تمام در آینده  باعث بروز مشکلات جدی تری خواهد شد .

 در ادامه این نشست روسای ادارات پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت را ارائه نموده و مقرر شد که سریعاً لیست آنان را به فرمانداری ارسال فرمایند و در ادامه نیز در راستای تبیین دستاورد های دولت از ظرفیت فضای مجازی و کانال ها در اجرای برنامه ها بهره گیری مطلوب به عمل آید.