برگزاری جلسه شورای فرهنگ و عمومی شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ جلسه شورای فرهنگ عمومی با محوریت برنامه ریزی به مناسبت ایام فاطمیه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی امام جمعه و با حضور محسن دانیالی معاون فرماندار چایپاره و اعضای شورا برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه شهرستان چایپاره ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تقدیر از فعالیتهای مسئولین و هیئات های مذهبی با تاکید بر اهمیت گرامیداشت این ایام  گفت: تبیین و انتقال راه شهیدان به نسل جوان ضروری است و بایستی از تمام ظرفیت دستگاه های فرهنگی در این راستا استفاده شود. 

امام جمعه شهرستان چایپاره افزود: در ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا "سلام‌الله‌علیها" در سطح شهرستان مراسم عزاداری و مرثیه سرایی  با محوریت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و هماهنگی سایر ارگان ها و همچنین برنامه های فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد امسال در راستای تقویت فعالیت های فرهنگی و مذهبی تصمیم بر این گرفته شده است که مسئولین دستگاه های اجرائی با نهایت اهتمام با حضور در برخی از روستا ها در قالب میز خدمت به صورت جهادی به بررسی مسائل و مشکلات آنان و همچنین به تقویت فعالیت های فرهنگی بپردازند.

در ادامه، هریک از حاضرین نکته نظرات و پیشنهادات خود را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم روز شهادت حضرت فاطمه(س) بیان داشتند.