‍ ایران استوار ، 44 سال افتخار

پیام تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت آغاز ایام الله دهه مبارک فجر

پیام تبریک فرماندار چایپاره به مناسبت آغاز ایام الله دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، سعید شکورزاده فرماندار شهرستان با صدور پیامی آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت. 🇮🇷در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

دهه فجر آئینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. «مقام معظم رهبری (مدظله العالی)» دوازدهمین روز بهمن57 ، شوق انگیز ترین صفحه کتاب انقلاب اسلامی، روز ورود زعیم آگاه، ولی فقیه و رهبر مجاهدان و مبارزان حضرت امام خمینی (ره) به ایران، هنگامه تحقق وعده الهی در غلبه مستضعفان بر مستکبران بود.

کلام الهی والفجر و لیال عشر، نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و خداى متعال را شاکریم که اینک ملت غیور ایران اسلامی چهل و چهار بهار انقلاب اسلامی را گرامی می دارد.

انقلاب اسلامی ایران، تقلیدی از انقلاب های شرق و غرب نبود بلکه تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با فریادشان آزادی خواهی و استقلال طلبی را در گوش و جان جهانیان طنین‌ انداز کرد که الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم گردیده است و توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادی خواهی خود را در سراسر منطقه و حتی دنیا تسری بخشد.

لذا اینک در طلیعه چهل و چهارمین سال عزت، آزادی، توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام، فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به تمام فجرآفرینان و مردم ولایتمدار و متدین شهرستان چایپاره تبریک عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت مینمایم.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره