آیین افتتاح و بهره برداری از دستگاه جدید آزمایشگاهی بیوشیمی اتوآنالایزر بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ آیین افتتاح و بهره برداری از دستگاه جدید آزمایشگاهی بیوشیمی اتوآنالایزر Bt3000 بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور فرماندار شهرستان چایپاره ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ، دکتر اعتماد عضو هیأت امنای مجمع خیرین کشور و بازرس مجمع خیرین استان آذربایجان غربی ، صادق حاجی حمزه لو مسئول روابط عمومی مدیریت و کارشناس مسئول خیرین و موسسات خیریه سلامت و خانواده خیر ارجمند مرحوم الهوردی عبدالله زاده برگزار شد .

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در این آیین ضمن قدردانی از تلاش خیرین سلامت شهرستان در همدلی با بهداشت و درمان شهرستان ، از مشارکت خیرین جهت خرید دستگاه فوق قدردانی کردند.

وی افزود: توجه به بحث سلامت مردم و ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی از مولفه های اصلی وزارت بهداشت و درمان به خصوص مجمع خیرین سلامت است که در این راستا می طلبد اطلاعات خیرین سلامت شهرستان جمع آوری و به یاری دولت و مجموعه خیرین مرکز جامع سلامت شهرستان راه اندازی شود.

فرماندار و رییس شورای سلامت در ادامه با اشاره به بیمارستان 96 تختخوابی حضرت ولی عصر (عج) و پیگیری امور جهت روند رو به رشد این بیمارستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای توسعه همه جانبه بیمارستان در سال آینده با همت دولت سیزدهم عملیات این پروژه آغاز خواهد شد که در این زمینه نیاز است خیرین با همت و تلاش بیشتر در جذب منابع مالی مورد نیاز ما را کمک کنند .

در پایان با اهداء لوح سپاس از نیات حسنه خانواده مرحوم الهوردی عبدالله زاده خیر گرانقدر شهرستان چایپاره تجلیل به عمل آمد.

 لازم به ذکر است ارزش ریالی دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی Bt 3000 به 9میلیارد و 700 میلیون ریال می باشد که 5 میلیارد ریال آن توسط خانواده خیر ارجمند مرحوم عبدالله زاده اهداء و مابقی آن دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان هزینه شده است .