پیام دعوت فرماندار شهرستان چایپاره از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

پیام دعوت فرماندار شهرستان چایپاره از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از ما علاقه داریم واجد آن باشیم، اما اکثر ما وقت و حوصله کافی را به خواندن کتاب اختصاص نمیدهیم. یکی از دلایل کتاب خواندن کسب دانش است و کتابها یک منبع غنی از اطلاعات هستند.خواندن کتاب با موضوعات متنوع اطلاعات وعمق دانش ما را افزایش میدهد.

در حال حاضردر شرایطی به سر می بریم که کنترل بیماری ویروس کرونا بیش از هر چیز به خود مراقبتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیازمند است و در کنار سلامت جسم باید مراقب سلامت روح خود نیز باشیم.

در شرایطی که هجمه انتشار اطلاعات در فضای مجازی که بعضا جنبه علمی نیز نداشته و آرامش روان انسان را مختل می کند، باید با ارتقا سطح علمی و معنوی از طریق خواندن کتاب های مفید و اثرگذار شرایط بهتری را برای خود و خانواده هایمان ایجاد کنیم. با عنایت به اینکه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است.

 شایسته است  که مردم ولایی وفرهیخته شهرستان چایپاره اعم ازکودکان و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ازهمه قشر، باشرکت فعال در  این حرکت فرهنگی بسیار زیبا، ضمن بهره‌مندی از منابع ارزشمند از طریق www.samakpl.ir از جوایز نفیس آن جشنواره بهره‌مند وگام بزرگی در ترویج کتابخوانی و گسترش فرهنگ ائمه اطهار  بردارند ومانند همیشه نام چایپاره را در ذهن های اندیشمند ومتفکر حک نمایند.