جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان چایپاره، اعضای شورای تأمین ، بخشداران، شهرداران و اعضای ستاد مراسمات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 
 
فرماندار شهرستان چایپاره: تبلیغات محیطی در دستور کار قرار گیرد/ حضور روزه اولی ها در راهپیمایی  پر رنگ تر  از همیشه خواهد بود / نقش رسانه ملی و فضای مجازی در پوشش مراسمات بسیار حائز اهمیت است/استفاده از نماد های ملی و مذهبی 
 
فرماندار شهرستان چایپاره در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: افول رژیم اسرائیل به عینه دیده می شود و پیش بینی رهبر معظم انقلاب در چند سال پیش مبنی بر نابودی این رژیم تا 25سال دیگر، شواهد و اتفاقات منطقه همه و همه حاکی از این است که این اتفاق در شرف وقوع است. 
 
سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره با اشاره به اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، همدردی و همدلی خود را با مردم مظلوم فلسطین به جهانیان نشان خواهیم داد گفت: روز جهانی قدس روزی است که با تدبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) حول اتحاد مسلمانان برای آزادسازی فلسطین اشغالی و قدس شریف بنا گذاشته شد. 
 
رییس ستاد هماهنگی مراسمات شهرستان چایپاره با بیان اینکه مسیر های منتهی به راهپیمایی بایستی فضا سازی شوند افزود: شهرداری و بخشداری ها بعنوان متولی امر باید با استفاده از نماد های ملی مذهبی مسیر های منتهی به راهپیمایی را مزین نمایند. 
 
مقام عالی دولت اضافه کرد:  رسانه ملی همگام با اصحاب رسانه در پوشش مراسمات و تبلیغات محبطی پویاتر خواهند بود و همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در طراحی پوستر های مشارکتی نهایت اهتمام را خواهند داشت. 
 
شکورزاده با تأکید بر اینکه دانشگاه ها و مدارس در بحث فرهنگ سازی نقش موثری دارند اظهار داشت: حضور نسل سومی و چهارمی ها و روزه اولی ها همگام با دانشجویان در مراسمات فرهنگی نقش بسزایی در تربیت نسل جوان و امر ترویج فرهنگ غنی اسلامی و جهاد تبیین دارند.