بیست و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان چایپاره برگزار شد.

فرماندار چایپاره : مقابله با بیماری کرونا نیازمند همراهی و مشارکت همه مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره بیست و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا باموضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت الزام به اجرای پروتکلهای بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش همزمان با دومین هفته از اجرای طرح محدودیتها محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان گفت : باتوجه به اعمال محدودیت های شدید صورت گرفته در شهرستان نتایج آن در کاهش آمارجدید چندان کارساز نبوده و برای تثبیت روند نزولی آمار و جلوگیری از آغاز موج جدید ازشهروندان خواست به صورت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان گفت: تداوم محدودیت‌ها در هر حال منوط به تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله باکرونا می باشد و درادامه با تاکید به اهمیت ویژه مشارکت مردم در امر قطع زنجیره بیماری کرونا گفت: موفقیت طرح؛ مستلزم همکاری واقعی مردم است. لذا تشکلهای مردم نهاد و اقشار مختلف در کنار تیم های نظارتی میتوانند در کنترل و مهار بیماری کرونا نقش ویژه و موثری داشته باشند.

وی درادامه با اشاره به اهمیت اجرای طرح شهید سلیمانی و با تقدیراز فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ،شبکه بهداشت درمان و هلا احمر که نقش اصلی را در اجرای آن دارند، گفت : مشارکت اجتماعی مردم اهمیت به سزایی در موفقیت این طرح دارد. وی در ادامه گفت اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی که تا اسفند ماه ادامه خواهد داشت بی شک در کنترل بیماری منحوس کرونا بسیار موثرخواهد داشت.