نشست هم اندیشی فرماندار چایپاره با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ، پیش از ظهر امروز 1401/5/22 در نشستی صمیمانه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی  شهر در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره برخی از مسائل و مشکلات سطح شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست در خصوص مسائل مختلف شهر از جمله اجرای پروژه های عمرانی ، استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران ، تعامل و همدلی مضاعف اعضای شورای اسلامی شهر مباحثی مطرح شد.

فرماندار شهرستان چایپاره در این نشست تعامل و همکاری بین شورای اداری با شهردار و شورای شهر را لازمه مدیریت و توسعه شهری دانست.

وی افزود : پرداختن به امور اصلی و متن خط مشی های کاری و پرهیز از حاشیه را باعث رونق شهر و تمرکز بیش از پیش به برنامه ریزی در جهت اجرای اولویت ها خواهد شد.

شکورزاده ضمن تشکر از اقدامات و تلاش های رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قره ضیاء الدین از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خواست در راستای تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام شهراز جمله استخر ، زمین های وقفی ، پارک بانوان ، اهتمام ویژه ای صورت گیرد وی افزود علاوه بر طرح های عمرانی طرح های زیبا سازی شهر نیز بایستی در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه رییس شورای اسلامی شهر قره ضیاءالدین سرکار خانم دکتر احمدی به تبین گزارشی از اقدامات  شورا پرداخت و سپس سایر اعضا نیز به ارائه نکته نظرات خود در خصوص شهر قره ضیاء الدین پرداخته و در پایان شهردار نیز اقدامات یکساله شهرداری را ارائه نمودند.