جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چایپاره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست امینی سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور اعضای انجمن کتابخانه ها عمومی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بنابه این گزارش امینی سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن اشاره به نامشخص بودن پایان وضعیت ناشی از ویروس کرونا در کشور ازمتصدیان امور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خواست بیش از پیش بسترسازی مناسب جهت استفاده صحیح از امکانات فرهنگی را داشته باشندکه لازمه آن پیگیری مجدانه مسئولین ذی ربط می باشد.        

وی در ادامه گفت : زیرساخت های لازم جهت احداث کتابخانه بخش حاجیلار فراهم شده است که انتظار می رود با پیگیری های لازم در آینده نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه باشیم.

درادامه رئیس کتابخانه عمومی شهرستان به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و مسائل و مشکلات این حوزه پرداخت و گفت: در ایام شیوع کروناجهت توسعه خدمت‌رسانی کتابخانه‌های عمومی در شهرستان و همچنین و ارتقاء سطح آگاهی عمومی و دسترسی عادلانه همه مردم به کتابخانه عمومی، کتابخانه سیار در شهرستان راه اندازی میشود که نیازمند توجه و همراهی مسئولین است.