پیام تبریک سرپرست فرمانداری چایپاره به مناسبت ۲۲ بهمن

پیام تبریک سرپرست فرمانداری چایپاره به مناسبت ۲۲ بهمن
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره امینی سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت دهه ی فجر آن آئینه یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. مقام معظم رهبری" در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن یاد آور حماسه ملتی است که پس از سالها مجاهدت و مبارزه علیه جهل، استبداد، خودکامگی و وابستگی، با سردادن شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بذر امید و بیداری را در دل آزادی خواهان و عدالت طلبان خسته از ظلم و ستم در سراسر جهان بارور کردند.

پیروزی انقلاب اسلامی که مرهون رهبری‌های مدبرانه حضرت امام خمینی(ره)، حضور یکپارچه مردم متدین و آموزه‌های پویای اسلام ناب بوده است، تأثیر فراوانی بر تحولات داخلی، منطقه‌ای و جهانی داشته و موفقیت ها و دستاوردهای متعددی نیز که در عرصه های مختلف صنعت، کشاورزی، پزشکی، سلامت، صنایع دفاعی و تولید نصیب میهن ایران اسلامی شده، برگرفته از روحیه استقلال طلبی و استکبارستیزی مردم همیشه در صحنه است.  این ایام را که یادآور روزهای سرنوشت ساز برای ملت ایران است و در نتیجه ی ایثارگریها و جانفشانی های شهدای گرانقدر ایران اسلامی حاصل شده، گرامی می داریم.

اینجانب چهل و دومین فجر نور را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، همه مسئولان و خدمتگزاران نظام، مردم دلاور و همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه شهروندان عزیز شهرستان چایپاره تبریک و شادباش عرض می نمایم وسرافرازی جاودانه رشد و شکوفایی بیش از پیش وحفظ انسجام و همبستگی ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسألت می نمایم.

امسال نیز همه با هم با وحدت و همدلی در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و شکرگزاری نعمت معنویت و ایمان برخاسته از این انقلاب در شرایط خاص دستورالعمل ها، دِین خود را نسبت به بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ادا خواهیم کرد.

                                صابرامینی

                سرپرست فرمانداری چایپاره