دیدار معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور با استاندار آذربایجان غربی

دیدار معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور با استاندار آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی: فعالیت های نظارتی در دستگاه های اجرایی استان افزایش می یابد

محمدعلی زهره ای معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور صبح امروز با محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

استاندار آذربایجان‌غربی در این دیدار با قدردانی از حضور و بازدیدهای میدانی مدیران دیوان محاسبات از مناطق مختلف کشور، گفت: بازیدهای میدانی و و آشنایی بیشتر با مسائل و مشکلات مردم، مبنای تصمیم گیری های مدیران دولت سیزدهم است.

محمدصادق معتمدیان افزود: شرایط کشور به گونه ای نیست که مدیران پشت میز و در اتاق های مدیریتی خود برای مردم و توسعه کشور تصمیم گیری کنند.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت ها، پتانسیل ها و پیشرانهای توسعه ای استان در حوزه های مختلف، خاطرنشان کرد: برنامه های ویژه ای برای بهره برداری و استفاده بهینه از این ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذار و همچنین توسعه و آبادانی استان داریم.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر افزایش فعالیت های حوزه نظارتی در دستگاه های اجرایی، گفت: به دنبال شناسایی گلوگاه های فساد و سالم سازی فضای اداری و مالی در دستگاه های اجرایی هستیم.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه در زمینه نقش آفرینی دیوان محاسبات استان در انتظام بخشی مالی و کمک به حل چالش های اساسی استان و همکاری هرچه بیشتر دستگاه های اجرایی و نظارتی مواردی را مطرح کرد.

معاون اجرایی و پشتیبانی دیوان محاسبات کشور نیز در این دیدار به تشریح شعار "دیوان فناورانه مردم پایه" پرداخت و گفت: برگزاری جلسات مختلف در حوزه مالی و اداری در راستای انتقال تجربه و پیشگیری و همچنین ارائه آموزشهای لازم در حوزه مالی و اداری، از جمله رویکرد مهم دیوان محاسبات در چند سال اخیر بوده است.