فرماندار چایپاره طی پیامی، فرارسیدن چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

فرماندار چایپاره طی پیامی، فرارسیدن چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره دکتر محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان طی پیامی، فرارسیدن چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندر کاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می نمایند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.

نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» اقدامی ارزشمند و فرصتی مغتنم برای تجلیل از تلاش های صادقانه خادمین بخش مدیریت شهری و روستایی به شمار می رود.

اینجانب فرارسیدن چهاردهم تیرماه، روز شهرداری و دهیاری را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان چایپاره تبریک عرض نموده، امید است، با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید که همانا خدمت به مردم است، بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی شهرها و روستاهای شهرستان در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و عمرانی باشیم.

     

     

     علی محمدی ایروانلو

 فرماندار شهرستان چایپاره