برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره :صبح امروز 28 آذر ماه 1401 در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم ، دیدار عمومی شکورزاده فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات عموم مراجعین برگزار می شود ، این هفته نیز برگزار شد.

در این ملاقات که مراجعه‌کنندگان آن از طبقات و گروه‌های مختلف شغلی بودند، مشکلات و مطالباتی از قبیل : انتقال سهمیه تاکسی ، تسهیلات فرزندآوری ، اشتغال ، شکایت از عملکرد شورای روستا ، پیگیری مصوبات سفر استاندار محترم به شهرستان ، درخواست همکاری در تولید محتوای فرهنگی ، درخواست نفت سفید ، مشکلات هزینه های گزاف بیماری های خاص ، بسته های معیشتی ، مالیات بر درآمد و اعتراض به اخذ جرایم مالیاتی ، درخواست تسهیلات کارگشایی ، درخواست سهمیه آرد ، تکمیل ساختمان مددجویی و درخواست انتقال کارمند به منطقه آزاد ماکو و ... مطرح و پس از صدور دستور رسیدگی از سوی فرماندار شهرستان مبنی بر پیگیری‌های لازم تلفنی و مکاتبه ای برای حل مشکلات مراجعین محترم توسط فرماندار ، مدیران اجرایی شهرستان و کارشناسان فرمانداری انجام شد.

لازم به ذکر است ملاقات مردمی نماینده عالی دولت با مردم شهرستان چایپاره هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت 9 صبح الی 12 برگزار می شود.