ارائه گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان چایپاره

ارائه گزارش عملکر سه ماهه رییس اداره بیمه سلامت به فرماندار شهرستان چایپاره

ارائه گزارش عملکر سه ماهه رییس اداره بیمه سلامت به فرماندار شهرستان چایپاره
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره ؛ در راستای اهداف عالی دولت مردمی ، دولت سیزدهم به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی عمومی از خدمات ادارات و نهادهای دولتی و عمومی شهرستان ، صبح امروز 1401/4/14 توحید مهرتاش رییس اداره بیمه سلامت با حضور در دفتر سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره ، ضمن دیدار به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

فرماندار شهرستان  چایپاره : ارائه گزارش از عملکرد و خدمات ادارات و نهادها به مردم ، در دستور کار روساء و مدیران قرار گیرد .

بنا بر این گزارش ، اهم موضوعات عملکرد سه ماهه و شاخص های مطرح شده توسط رییس بیمه سلامت شهرستان چایپاره به شرح زیر می باشد:
🔹آمار کل بیمه شدگان تحت پوشش شهرستان چایپاره به تعداد 32394نفر ، آمار بیمه درمانی صادره رایگان برای مدد جویان بهزیستی به تعداد683 نفر ،  پوشش 50درصدی جمعیت شهری و 78درصد جمعیت روستایی تحت پوشش بیمه سلامت  ، بیمه رایگان زنان باردار تا زمان شیردهی و کودکان تا 5سال در راستای سیاست های کلی جوان سازی جمعیت ، اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی از دیماه 1400و .....

🔹در ادامه مقام عالی شهرستان ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات رئیس و کارکنان این اداره بر ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و ارتقاء شاخص های سلامت جامعه و بر ضرورت ارائه گزارش عملکرد از سوی ادارات و نهادها تأکید کرد و این مطالبات  را جزء درخواست های مهم و به حق عموم مردم دانست . وی گفت : اطلاع رسانی درست و شفاف موجب همراهی مردم و باعث جلب اعتماد عمومی خواهد شد و همچنین  نتایج این فعالیت ها در جهت ارزیابی عملکرد دستگاه های ذیربط و مدیران آنها موثر خواهد بو د