برگزاری مراسم نشان محبت ستاد بازسازی و توسعه عتبات عالیات شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛ عصر امروز دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 مراسم نشان محبت ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان با حضور فرماندار شهرستان چایپاره، امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رییس ستاد بازسازی و توسعه ستاد بازسازی و توسعه عتبات عالیات استان و جمعی از خیرین در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.

امام جمعه شهرستان چایپاره در جلسه ستاد بازسازی و توسعه عتبات عالیات: حمایت مردم و عملکرد شهرستان چایپاره در جذب کمک های مردمی قابل تقدیر است /از ظرفیت خیرین و بخش خصوصی و سایر زمینه ها بایستی استفاد شود .

حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی در خصوص بازسازی عتبات عالیات بیان کرد: کمک به بازسازی عتبات نشان دهنده ارادت مردم به اهل بیت عصت و طهارت (ع) از گذشته،تاکنون و در آینده است.

رسول جمشیدی امام جمعه شهرستان چایپاره با اشاره به اینکه مردم شهرستان تاکنون همکاری خوبی با ستاد عتبات داشته اند، تداوم بر این همدلی و کمک های مادی و معنوی را خواستار شد و افزود: یکی از امور فرهنگی و معنوی، کمک به بازسازی و مرمت مکان های مقدس است و شایسته است مردم با ایمان،مومن شهرستان چایپاره بیش از بیش در این زمینه مساعدت نمایند

حجت الاسلام جمشیدی عنوان کرد: با برنامه ریزی در حوزه های مختلف باید زمینه ساز مشارکت آحاد مردم فراهم شود و باید تلاش شود از ظرفیت خیرین و اصناف مختلف شهرستان استفاده شود.

امام جمعه چایپاره تاکید کرد: هیچ کدام از این اقدامات انجام نمی‌شود مگر با حمایت مردم و برای تکمیل پروژه‌ها به کمک‌های مردمی نیازمندیم.

حسینی رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان نیز گزارشی از عملکرد ستاد باسازی عتبات عالیات استان در قالب کمک و بازسازی اماکن متبرکه و همچنین خدمات ‌رسانی در این خصوص ارائه کرد.

در پایان نیز از زحمات فرماندار، امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به خاطر کسب رتبه دوم جذب کمک های مردمی در استان با اهداء لوح سپاس تجلیل شد .