آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان چایپاره

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چایپاره؛  آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرسنان چایپاره با حضور فرماندار و رییس شورای تأمین شهرستان چایپاره ، سردار رحیم جهانبخش فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی ، امام جمعه ، اعضای شورای تأمین و اداری و جمعی مسئولین شهرستان در مجتمع فرهنگی و هنری نه  دی برگزار شد.

فرماندار شهرستان چایپاره؛نیروی انتظامی باید همواره در نظر مردم به عنوان نیرویی قوی و مقتدر و حامی مردم جلوه نماید/  ارتقاء بیش از پیش منزلت نیروی انتظامی بایستی حفظ شود /

فرماندار شهرستان چایپاره در مراسم آیین و تکریم فرماندهی انتظامی شهرستان ضمن خیر مقدم به محضر سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی و هیأت همراه از زحمات و تلاش های جناب سرهنگ منصور احدی فرمانده سابق انتظامی شهرستان چایپاره  تقدیر و آرزوی توفیق برای جناب سرهنگ طالب محمد قلیزاده فرمانده جدید انتظامی شهرستان چایپاره کرد.

مقام عالی دولت در ادامه مأموران نیروی انتظامی را مجاهدین فی سبیل الله فرا خواند و افزود نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار ملی است که امروزه در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

شکورزاده ایجاد امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، روحی و روانی در جامعه را از یکی از مهم ترین مسؤولیت های نیروی انتظامی دانست و گفت نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است بنابراین باید عزت نفس و اقتدار داشته باشد.

رییس شورای تامین شهرستان چایپاره نیروی را انتظامی یکی از ستون های استوار امنیت در کشور دانست و اظهار داشت این نقش ارزشمند، در سالهای اخیر برجستگی بیشتری در همکاری و کمک به دستگاه های متصدی و برخی از خدمات مردمی داشته است که در این راستا مسئولان و مدیران باید تلاش کنند سطح خدمتگزاری و انجام وظیفه را ارتقاء دهند و با کارکرد خود، قدر نیروی انتظامی را دانسته و در چشم عموم مردم ارتقاء بخشند.

سعید شکورزاده فرماندار شهرستان چایپاره در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتظارات جامعه از این نیرو گفت :  قدرت و اقتدار، هوشمندی و پیچیدگی، سالم و امین بودن، سریع و به هنگام بودن، رعایت ادب و داشتن روحیه بیان و تفاهم با مردم و اقتدار در مقابل قانون شکنان و جنایتکاران از خواسته های مردم آگاه از نیروی انتظامی است.

وی ادامه داد ملت ایران مصمم است، با قدرت و عزم خود کشور را اداره و از نفوذ قدرت ها جلوگیری کند و نیروی انتظامی نیز در این خصوص نقش خود را به خوبی ایفا کرده است

در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایایی از خدمات و تلاش های سرهنگ منصور احدی فرمانده انتظامی سابق در دوران تصدی تجلیل و با  اهداء حکمی سرهنگ طالب محمد قلیزاده به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان چایپاره معرفی شد